You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

HAKKIMIZDA

Turizm ve Yazılım sektöründe 25 yıllık deneyimleri olan Profesyonel Zihinler tarafından kurulan şirketimizin, Ticari Ünvanı “EVENTS AND TOURS BY PM TURİZM ANONİM ŞİRKETİ” dir. TURSAB-Türkiye Seyahat Acentaları birliği üyesi olan şirketimiz, BYPM Travel Seyahat Acentası olarak hem yerli hem yabancı değerli misafirlerimize, hizmet vermektedir.

25 Yıllık Deneyim

Bizim İşimiz

MICE departmanımız;

şirketimizin kuruluş felsefesine uygun olarak, Türkiye ve Dünya genelindeki iş ortaklarına göstermiş olduğu, şeffaf, dürüst, sözünde duran bir iş anlayışı ile, değer katmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana,

Ulusal ve Uluslararası birçok organizasyonu gerçekleştirmiş olan, şirketimiz, MICE sektöründeki varlığını, kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden ve İş ortaklarına değer katma bilincini ve misyonunu unutmadan, sürdürmeye devam edecektir.

Turizm ve Yazılım sektöründe

25 yıllık deneyimleri olan Profesyonel Zihinler tarafından kurulan şirketimizin, Ticari Ünvanı “EVENTS AND TOURS BY PM TURİZM ANONİM ŞİRKETİ” dir. TURSAB-Türkiye Seyahat Acentaları birliği üyesi olan şirketimiz, BYPM Travel Seyahat Acentası olarak hem yerli hem yabancı değerli misafirlerimize, hizmet vermektedir.

Ticari Ünvanı;

EVENTS AND TOURS BY PM TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

İletişime Geçin